Co prawda może to i nie jest idealna pora na podsumowanie całoroczne, ale dokładnie zeszłorocznej jesieni na mojej drodze wyłoniło się rozwidlenie dróg. Rozwidlenie osobowości, przyjaźni… Rozwidlenie znajomości – tak po prostu. Gdy rok temu zachłyśnięta szczęściem innych osób życzyłam im jak najlepiej – odsunęłam się od tych, dla których również byłam ważna; którzy byli ważni dla mnie.

Człowiek zawsze ma wybór, tylko nie zawsze sobie to uświadamia. Bo nie szuka. Nie pyta i nie stara się udzielić odpowiedzi. Za szybko chce mieć. Pędzi do tego i nie widzi, co i kiedy gubi po drodze.

Ja nie szukałam; stojąc pomiędzy młotem a kowadłem wybór wydawał się jakby oczywisty. Nie pytałam i nie doszukiwałam się prawdy, a powinnam. Ostatnie 12 miesięcy uświadomiło mi, że popełniłam szereg nieświadomych błędów. Doprowadziłam do nieszczęścia kilku osób, wplątałam w coś inne i zgubiłam po drodze te dla mnie równie ważne. Obudziłam się jakby za późno, ale pomimo to zapragnęłam wszystko wyjaśnić. Lepiej późno niż wcale.

Te 12 miesięcy uświadomiło mi, że ludzie ceniący szczerość niezupełnie ją doceniają. Wolimy bezproblemowo, słodko i kolorowo; przyjmujemy na klatę szczypte soli, przegryzamy wargę i niby wciąż jest okej, ale w momencie, gdy ktoś wyrzuci nam co naprawdę myśli i jeszcze trafi z tym w punkt – sejo nara.

Ludzie często pędzą w złym kierunku, a zatraceni w swojej racji nie słuchają rad innych odbierając je jako złośliwe. W chwilach szczęścia są nieszczęśliwi, a na oczach mają klapki z wizją korzyści. Niewartościowa dla nich pomocna dłoń, słowa otuchy lub prawda. Niewygodne okazują się też osoby widzące zbyt wiele… .

 

Stylizacja

Kocham wesołe miasteczka. Adrenalinę i radość, jaka przepełnia tych wszystkich korzystających z tamtejszych atrakcji ludzi. Szybkie kolejki, diabelskie młyny i karuzele. Kocham czuć się wtedy wygodnie – dresowy komplet od Mia Doro ze spódniczką z wysokim stanem i luźnym topem przypominającym koszulę – skradł więc moje serce. Ale Wy doskonale wiecie, że uwielbiam sportową elegancję i ubrań, które łączą te dwa style mam całkiem sporo. Tak w ogóle – wiecie, że butik Mia Doro rozrósł się o dwa kolejne lokale? Firma prężnie się rozwija, co oznacza jeszcze więcej ładnych ubrań!

Sudio po raz kolejny!

Stylizację dopełniają standardowo moje ulubione złote dodatki – bransoletka MK i zegarek DW, ale i efektowne (zarówno pod względem wizualnym, jak i jakościowym) słuchawki marki Sudio. To juz drugie w mojej kolekcji, ale posiadając tradycyjne ( które pokazywałam Wam we wpisie VASA BLA  ) jak i aktualne Sudio REGENT– zdecydowanie wybieram te drugie.  Sluchawki nauszne są dla mnie dużo wygodniejszą opcją! A Wy jakie wolicie?

Mam dla Was też rabat w wysokości 15% na wszystkie produkty marki Sudio.com, wystarczy, że przy zamówieniu wpiszecie kod: XAVILOVE. Może warto pomyśleć o prezentach z okacji zbliżających się świąt?

dlugie wlosy dresowa spodniczka dresowy komplet dresowy top sluchawki nauszne stylizacja na sportowo stylizacja sportowa sudio opinieSłuchawki: Sudio      Komplet: Mia Doro      Zegarek: Daniel Welington     Bransoletka: MK

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

1 Comment

Write A Comment