Tak, jak ostatnio wspomniałam, przed moim obiektywem znów zagościła Ania Mała z Warsaw Shore, jedni ją znają, drudzy nie, ale to akurat mało ważne.
Dążę do tego, że sesja wzbudziła ogień; ludzie zaczęli krytykować Małą, że naśladuję swoją imienniczkę z programu – Dużą Anię.

Nie jest tajemnicą, że Mała powiększyła sobie usta, zrobiła brwi, a przede wszystkim zmieniła kolor włosów. Ale czy zmiana wyglądu kobiety oznacza od razu, że kogoś ona naśladuje?
ABSOLUTNIE! Kobieta potrzebuje zmian, a nasz wygląd jest poddawany przeróżnym eksperymentom.
Czy więc jeśli i ja zmienię kolor włosów z czarnego na blond, zostanę porównana do Dużej Ani? A może usłyszę od ludzi, że naśladuję Dodę lub kogoś tam jeszcze innego? Brak mi słów.
Owszem, jest wiele ludzi, którzy porównują się do kogoś innego i próbują naśladować styl,wygląd,charakter… Zagubieni w tworzeniu nieudanej kopii gubią swoje prawdziwe ja. Myślę, że możemy inspirować się innymi, ale róbmy to tak, by mimo tego pozostać sobą.
Porównywanie się również jest bez sensu; nie porównasz szklanki z bukietem róż, nie ma dwóch takich samych dni, ani identycznych drzew. Dlatego nie ma sensu się porównywać, bo każdy i wszystko jest na swój sposób inne, wyjątkowe i niepowtarzalne – nie psujmy tego. Bądźmy jedyni w swoim rodzaju.
Wracając do tematu – myślicie, że Ania Mała jest teraz inną osobą przez to, że jej wygląd się zmienił? Ale gdzie! To cały czas ta sama pyskata wariatka z własnym zdaniem. Pewna siebie i wiedząca czego chce kobieta. A przede wszystkim szczera i lojalna. Ma w dupie, że ludzie twierdzą, że naśladuje Dużą, zresztą ..

Kobieta naprawdę potrzebuje zmian w swoim życiu.
Zmieniamy kolor włosów, nosimy soczewki, robimy tatuaże. Będąc sobą i tak kształtujemy prawdziwe ja, dążymy do perfekcji, szukamy stylu. Całe życie eksperymentujemy, mamy zmienne nastroje i działamy pod wpływem impulsu.

A to właśnie Mała w nowej nieco subtelniejszej odsłonie, lecz o tym samym charakterze. Kolejne zdjęcia będą już pewnie w blond włosach 🙂  I oczywiście parę ujęć z przygotowań do sesji.

 
Makijaż: MK Wizaż
Paznokcie: Nail Love

 

A Ty jesteś czyjąś kopią czy sobą?

 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

25 komentarzy

 1. My relatives always say that I am wasting my time here at web, but I know I
  am getting experience all the time by reading thes good articles.

 2. A niech robi co chce – nienawidzę, gdy ludzie oceniają innych, krytykują i się wtrącają. Skoro chce mieć blond włosy, pełniejsze usta czy inny kształt brwi – niech spełnia marzenia!

 3. Sklejka z ostatnimi trzema ujęciami – wspaniała. Ludzie czasami beznadziejnie porównują innych. Mnie to okropnie irytuje.

 4. Anonimowy Reply

  Wypowiadasz się , że Duża Ania jest dwulicowa i fałszywa , a ja wypowiem się tak , że mała Ania jest taka sama. W programie się zaprezentowała tak samo źle jak i Duża. Więc nie rób z małej jakąś lojalną , szczerą osobą , bo jeśli oceniasz duża pod względem tego co widziałaś w telewizji to mała tez oceniaj pod wzgledem tego jaka była w programie. Czyli tak samo dwulicowa i fałszywa jak duża Anka. Dziękuje i sorry za błedy 🙂

 5. Anonimowy Reply

  Powiedziałaś, że nie znasz Dużej, więc dlaczego krytykujesz? Nie kieruj się tym, co pokazują media, bo nie zawsze to co stworzą jest właściwe. Nie warto się też przejmować tym, co mówią inni, bo mówić będą zawsze. Porównują je właśnie dlatego, że się nie lubią. Śliczne zdjęcia Małej 🙂

 6. Zaznaczyłam, że jeżeli będę miała możliwość poznać Duzą, to chętnie rozwinę temat. Nie chcę nikogo skrzywdzić. Być może i Duża jest fajną osobą, jeśli tak – przyznam się do błędu i przeproszę. Na chwilę obecną takie jest niestety moje zdanie.

 7. Anonimowy Reply

  Jeżeli piszesz na podstawie programu tak właśnie myślałam czytając, nie jestem ani fanka Małej ani Dużej, ale moim zdaniem wygłaszanie takich wyniosłych zdań o dwulicowości tylko na podstawie programu może być krzywdzące, a Ty jedynie pokazujesz swój poziom profesjonalizmu. Wchodząc na ten blog myślałam że przeczytam o Małej, ale jeżeli znasz tylko Małą to powinnaś pisać jedynie o Małej, a jeżeli już piszesz o Dużej to powinnaś dodać, że to co o niej piszesz jest tylko wysnute na podstawie programu byłoby to na Twój wielki plus.

 8. Masz rację. Owszem, piszę głównie na podstawie tego, co widziałam w tv. Zdaję sobie sprawę, że media kreują postaci po swojemu i pokazują nam takie fragmenty, jakie im się podobają i jakie ich zdaniem przyciągną więcej widzów,ale… jednak porównując zachowanie Małej i Dużej ewidentnie widać różnicę charakterów. Małej nie znałam wcześniej, ale to ona właśnie zdobyła moją sympatię i to ją zaprosiłam na sesję…

 9. Lubię Małą Anię i nie wyobrażam sobie bez niej programu, ale mam pytanie: czy Ty Dużą znasz, że tak mówisz? Czy oceniasz ją na podstawie programu lub tego co inni o niej mówią (np. wiemy, że Mała nie lubi Dużej).
  Mimo sympatii do Małej, uważam, że nie należy słuchać tego co mówią inni albo wierzyć temu co serwuje telewizja (właśnie piszę magisterkę o reality show), ale raczej poznać drugiego człowieka. Bo jeśli ktoś ma na temat Małej złe zdanie to myślę, że również na podstawie tego co widział w telewizji lub usłyszał od kogoś innego.
  Jeśli jednak znasz osobiście i masz takie zdanie to co innego 🙂
  Pozdrawiam serdecznie

 10. Śliczna ona jest. Fajnie współpracować z taką osobą.
  Warto być sobą i najwyżej brać z kogoś przykład 😉

 11. Anonimowy Reply

  No bo przeciez Mała jest taka idealna. No kobieta z której przykład powinien brać każdy. Lojalna i wgl. Zero w niej dwulicowości.. Taa.

 12. Anonimowy Reply

  Duża Anka to kłoda ….. !!!!! Mała Ania jest tak słodka,że aż trudno jej nie pokochać dla mnie jej zmiana wyglądu wyszła tylko na plus z dziewczyny z pazurem zmieniła się w piękną subtelną kobietkę :* Jest urocza 🙂

Write A Comment