Wiecie, że myślałam, że żadne klocki nie rozkochają nas w sobie równie mocno jak Lego? A jednak. Duńskie klocki Plus Plus skradły nasze serca!

Klocki Plus Plus Mini

Dawno nie miałam w rękach tak świetnych klocków konstrukcyjnych.

Klocki powstały z wysokiej jakości tworzywa o prostym kształcie przypominającym dwa plusiki. Ich łatwość łączenia daje nam nieskończoną liczbę budowli zarówno płaskich, jak i przestrzennych. Jedynym ograniczeniem jest tutaj nasza wyobraźnia.

Klocki występują w dwóch rozmiarach:

  • Plus Plus Mini skierowanych dla dzieci w wieku 5-12 lat
  • Plus Plus Midi skierowanych dla dzieci w wieku 1-6 lat

Klocki konstrukcyjne

Plus Plus to klocki konstrukcyjne, które będą idealne do zabawy w samotności, ale również w szerszym gronie osób. Zabawa klockami Plus Plus niewątpliwie rozwija kreatywność i zdolności manualne dzieci. Małe kolorowe elementy mocno oddziałują na wyobraźnie i ćwiczą cierpliwość, bo nie wszystkie budowle są proste i szybkie do zbudowania.

Mimo, że dzieci bardzo chętnie przedstawiają za pomocą klocków Plus Plus to, co siedzi im w głowie, to czasem próbują odwzorować propozycje z książeczek załączonych w zestawie. Zapewne zgodzicie się ze mną, że sztuka czytania z instrukcji i zdolność odwzorowania czegoś z rysunku to kolejne bardzo cenne umiejeności, prawda?

Klocki Plus Plus Zestawy

Plus Plus to ogromna ilość zestawów., które kupicie m.in na Mokopico.

Zarówno jak w Lego, tak i tutaj możemy przebierać z zależności od budżetu, zainteresowań czy ulubionej kolorystyki. Niektóre z klocków świecą w ciemności, inne są pastelowe, a od jeszcze innych biją wyraziste neony.

Niewątpliwie klocki PlusPlus to znakomity pomysł na prezent. Nie musimy się martwić również o to, że zestaw się zdubluje, bo im więcej klocków, tym więcej możliwości!

klocki plus plus opinie
klocki konstrukcyjne
klocki konstrukcyjne plus plus
klocki plus plus
klocki kreatywne
klocki plus plus

Klocki Plus Plus Midi

Tak, jak wspomniałam Plus Plus Midi to wersja dla młodszych dzieci. Mimo jednak, że moja córka ma 3,5 roku bardziej polubiła klasyczną wersje Plus Plus Mini. Myślę jednak, że każdy musi sam wyczuć co będzie odpowiednie dla jego pociechy, gdyż chodzi tu również o bezpieczeństwo.

Klocek Midi ma 50mm, a Mini 20mm, co może grozić połknięciem.

klocki plus plus midi
pierwsze klocki

Jestem ciekawa jak podobają Wam się klocki Plus Plus, pokusilibyście się? My możemy Wam je naprawdę szczerze polecić

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment