Ten, kto mnie zna ten wie, że jestem maniaczką ładnych zapachów. Lubię gdy pachnie w domu, w aucie i ja sama również lubię ładnie pachnieć. Dlatego zaciekawiły mnie cieszące się dobrą opinią perfumy Ambra.

W mojej pachnącej gablotce zawsze stoi kilka ulubionych drogich perfum,ale nie ukrywam, że szkoda mi inwestować w każdy jeden przelotnie urzekający zapach. Pomyślałam, że odpowiedniki oryginalnych perfum mogę się tu sprawdzić całkiem dobrze.

Perfumy Ambra Opinie

Przeglądając internet wpadłam na sporo pozytywnych opinii odnośnie francuskich perfum Ambra. Ich cena jest tak śmiesznie niska, że nie powinna nikogo pociągnąć po kieszeni, a nuż akurat przypadną do gustu, a jeśli nie… Mniej na pewno zaboli wydanie 30zł aniżeli 500, prawda?

Francuskie Perfumy

Marka specjalizuje się w lanych francuskich perfumach, co oznacza, że ich zapachy są nalewane do butelek o różnych pojemnościach. Ambra jest zdania, że wysoka jakość nie powinna być przywilejem dostępnym jedynie dla wybranych, a ogólnie obowiązującym standardem. Kupując ich perfumy stać nas na pachnącą różnorodność bez rujnowania budżetu. Uważają, że ich lane perfumy są porównywalnie piękne i trwałe jak zapachy popularnych marek, czy rzeczywiście?

Zacznę od tego, że na stronie laneperfumy.pl mamy naprawdę szeroki wybór perfum zarówno damskich jak i męskich. Są tam nie tylko lane francuskie perfumy, ale również zapachy oryginalne. Jeśli nie jesteśmy jednak nastawieni na konkretny zapach, ciężko będzie się zdecydować. 3 różne pojemności lanych perfum

  • 35ml / 14zł
  • 60ml / 22zł
  • 108ml / 32zł

i obłędnie niskie ceny zachęcają do wypróbowania nawet kilku z nich. Perfumy są nalewane do ładnych minimalistycznych flakoników. Bardzo lubię taką prostotę, kojarzy mi się ona kultowymi perfumami Choco Chanel.

Niestety niełatwo poruszało mi się na ich stronie internetowej. Przeglądając perfumy Ambra nie wiedziałam czyim są odpowiednikiem, dopiero robiąc to na odwrót, czyli wchodząc na oryginalny zapach – miałam opcję przekierowującą mnie do jego lanego odpowiednika. Uważam, że powinno to działać w obie strony.

Czy zamienniki pachną tak samo jak oryginały?

Zapachy jakie wybrałam są dość przypadkowe, znam tylko dwa z nich i to na ich podstawie mogę stwierdzić czy pachną tak samo jak oryginały czy inaczej. Mowa tutaj o męskich perfumach Kenzo Homme oraz damskich Jean Paul Gaultier Scandal. Oba zapachy uwielbiam i przyjemnie testowało mi się ich zamienniki.

Niestety rozczaruję większość osób, bo francuskie perfumy Ambra nie pachną tak samo jak oryginały, ale są na tyle zbliżone, że mało kto wyczuje różnicę. Przyznam tutaj rację marce; pisząc że ich zapachy są porównywalnie piękne do oryginalnych marek – mieli rację. Są!

(Pamiętajcie również, że perfumy mają to do siebie, że na każdym pachną nieco inaczej, dzieje się tak za sprawą PH naszej skóry. )

A TRWAŁOŚĆ?

Zapachy są intensywne i dość długo utrzymują się na skórze, a jeszcze dłużej na ubraniach. Nie dziwie się, że opinie perfum Ambra są w większości tak pozytywne, ponieważ stosunek jakości do ceny jest na bardzo wysokim poziomie. Mimo, że nigdy nie zrezygnuje z oryginalnych perfum to równie chętnie powiększę swoją kolekcję o kolejne flakoniki francuskich perfum lanych.

ambra-perfumy-opinie
perfumy francuskie
perperfumy
perfumy ambra opinie
A Wy korzystacie z zamienników perfum?

Jakie są Wasze ulubione zapachy?

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment