My kobiety wcale nie mamy tak łatwo, jakby się mogło wydawać. Prezenty dla niego wydają się być zazwyczaj banalne i oklepane, a my chciałybyśmy przecież wręczyć mu coś wyjątkowego, co utkwi w jego myślach i pamięci na bardzo długi czas. Bez wątpienia wspomnienia lubią karmić się emocjami, więc to w nie właśnie powinnyśmy celować – w zaskakujące, emocjonujące prezenty dla niego. Jesteś ciekawa co wymyśliłam?

 

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami i choć niektórzy skutecznie zastępują go marcowym Dniem Mężczyzny- ja wolę celebrować te pierwsze święto. Być może nie jest to dzień ważniejszy niż urodziny czy imieniny, ale to idealna okazja do zrobienia niespodzianki bliskiej nam osobie. Za każdym razem dochodzi do mnie jednak ta sama myśl – nie chcę aby mój prezent był banalny i oklepany. Co za tym idzie – nie chciałabym aby mój mężczyzna dostał ode mnie skarpetki, majtki, śmieszny kubek czy też portfel. Co zatem kupić, co wymyślić? Wbrew pozorom możliwości jest dużo… .

 

prezent dla niego

NIEBANALNE PREZENTY DLA NIEGO

 

Moglibyśmy w ten dzień wynająć jakąś fajną furę spoza naszego finansowego zasięgu i skoczyć gdzieś za miasto. Tak o, po prostu zafundować sobie szaloną przejażdżkę luksusowym lub sportowym samochodem, z którego głośników wydobywać będzie się nasza ulubiona aktualnie piosenka ” Quebonafide ft. Klaudia Szafrańska – Candy” . Dreszczyk emocji z całą pewnością przysporzy nam niemało uśmiechu i radości, a okoliczne widoki zapadną na długo w pamięci.

 

Moglibyśmy również pójść do kina. Pomysł niby banalny, pospolity i wręcz nudny, ale nie dla nas – osób, które w kinie były ostatnio dobre 3 lata temu. Nie musiałby to być film romantyczny, komedia czy dramat. Dałabym mojemu mężczyźnie wolny wybór i udając zaciekawioną obejrzałabym razem z nim pozbawiony miłosnego wątku film sensacyjny. Dobrze wiem, że strzelanina przypadłaby mu do gustu, a zjedzony wspólnie popcorn smakowałby dużo lepiej.

 

Moglibyśmy też zrobić coś bardziej szalonego. Skoczyć ze spadochronem, na bungee lub spędzić przyjemne chwile między chmurami podczas lotu widokowego. Adrenalina jest pożądana przez zdecydowaną większość mężczyzn, dlatego prezent dla niego w postaci ekscytującej przyjemności utkwi w pamięci przez kolejnych kilka lat. Nie wierzysz? Zaufaj mi i obejrzyj, jak niebanalne prezenty dla niego oferuje strona wyjatkowyprezent.pl – jestem ciekawa, który z nich skrada Twoje serce najmocniej?

 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

5 komentarzy

  1. Mojemu mężowi chyba najbardziej spodobałoby się wspólne wyjście do kina. Interesuje się filmem, więc może podarowałabym mu jakieś tanie fotototapety z filmowymi motywami. Mógłby nimi ozdobić swoje biuro.

  2. Aleksandra Reply

    uwielbiam takie kreatywne prezenty 🙂 sama swojemu tż. kupiłam skok na bungee

  3. Ja bym był chyba najbardziej szczęśliwy z portfela. Mój już wygląda okropnie, a nigdy nie mam kasy na nowy ;p

Write A Comment