…co gdy Ci powiem, że marzę o czymś odwrotnym do tego co wcześniej?

 

Cza­sami te­raźniej­szość wspo­mina przeszłość z utęsknieniem pat­rząc w przyszłość.

 

 

Nie ściemniam. Ludzie, czas i sytuacje, z którymi się zmagamy otwierają nam oczy na to, co ważne. Pewne rzeczy tracą sens, a inne go nabierają. Zmieniają się priorytety, do życia budzi się tęsknota, ale i pragnienie wolności. Niezależnej wolności, której możemy doświadczyć w całkiem innym miejscu niż się znajdujemy.

Mówią, że tylko kobiety są zmienne, ale tak naprawdę to człowiek popchnięty rzeczywistością trzeźwieje zmieniając zdanie i światopogląd.

 

*

Seksowna sukienka i sportowe buty to w dzisiejszych czasach genialna opcja dla zabieganych mam. Śmieje się, że zostanę kiedyś ambasadorką marki Skechers, bo mam już 3 pary ich butów! Każdą w innym kolorze i bez bicia przyznaję, że wygodniejszego obuwia na nodze nie miałam nigdy. Naprawdę! Czarno-złoty model założyłam dziś do dość eleganckiej i seksownej sukienki z SheIn – jak myślicie, trafne zestawienie? Ja uważam, że dzięki zielonej parce zrównoważyłam te dwa style idealnie.  Zresztą… nieważne czy pasuje, ważne że czuje się tak bardzo komfortowo!

 

Buty: Skechers   

Parka: Reserved  

Sukienka: SheIn

seksowna sukienka czarna sukienka buty skechers

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

4 komentarze

  1. Masz racje ta sukienka jest mega seksowna nawet jeśli jest z butami na sportowo. Aż strach pomyśleć co by było gdyby je połączyć z butami jakie znalazłam tutaj . Na pewno seksowność wskoczyła by na zupełnie inny poziom. Fajnie jest tak podkreślać swoją kobiecość.

  2. Fiu fiu super kochana!!
    fajnie, że przelamałaś tą sukienkę, sportowymi butami, bo ze szpilkami byloby na pewno zbyt banalnie 🙂

    Dzięki za odwiedzinki 🙂
    Zgadza się- rośniemy sobie z miesiąca na miesiąc <3

Write A Comment