Shinybox, Shinybox… dudni w mojej głowie od paru dni, bo przecież miałam się już dawno podzielić zawartością najnowszego pudełka. A właściwie pudełek! Bo w moje ręce wpadł jeszcze jeden niezwykle zaskakujący box w wydaniu męskim! W tym poście pokażę Wam jednak tradycyjne wrześniowe wydanie zatytuowane Beauty School,a  w kolejnym poznacie MBOX,a. 

ShinyBox Beauty School

Zapraszamy do szkoły piękna ShinyBox! Wraz z nowym boxem poznacie sekrety urody, tajniki idealnego wyglądu oraz tajemnice świetnego samopoczucia. Weźcie udział w lekcjach piękna jakie dla Was przygotowaliśmy w tym miesiącu i zamówcie wrześniowe pudełko Beauty School teraz!
   Pudełko ShinyBox Beauty School rozpieszcza swoim pozytywnym jakby nieco karnawałowym wyglądem, a w środku znajdują się całkiem przyzwoite produkty. Niestety na wstępie muszę zaznaczyć, że w moim boxie nie znalazłam pożądanego przeze mnie powiększającego usta błyszczyka Cougar Perfect Pout Lip Plumber.


   Świetnym natomiast produktem okazała się utrwalająca baza pod cienie Dax Cosmetics Cashmere. Cieni używam bardzo rzadko, ale głównie dlatego, że najzwyczajniej w świecie słabo trzymają sie na moich powiekach… zobaczymy jak to będzie teraz, ponieważ baza podtrzymuje trwałość makijażu nawet do 15 godzin!


   Kolejnym produktem jest nieznany mi dotąd kosmetyk BelláPierre Shimmer Roll NOWOŚĆ – nie lubię się błyszczeć więc mimo swojej wysokiej ceny (60zł/2g) i wielu dobrych opinie nie zdołał mnie zachwycić. Pierre René Wkład cień do powiek również nie zrobił na mnie większego wrażenia.


   Bardzo za to ucieszyłam się z maski Novex Deep moisture hair mask Argan Oil – szkoda, że ta nie jest jednak duża wielkość, pełnowymiarowy produkt można natomiast kupić u ich dystrybutora www.treko-hair.com.pl .  W pudełku znalazło się rónież Cleanhands Odświeżające mydło antybakteryjne, Smart Girls Get More Paletka do konturowania twarzy oraz Face chart i całkiem ładny kolor lakieru do paznokci Delia Trend&Big Brush.


 


Ponadto w moim wrześniowym boxie znalazł się również świetny prezent ( otrzymały go tylko ambasadorki Shiny), jakim jest torba od Brytyjka.pl – miło 🙂

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment