Często wykonujecie przelewy zagraniczne? Ja od czasu do czasu, ale odkąd pamiętam za każdym razem gdy zależało mi na czasie, pieniądze jak na złość szły dłużej niżeli bym potrzebowała. Szybki przelew zagraniczny wydawał mi się zatem czymś wręcz nierealnym lub bardzo kosztownym. Do pewnego czasu… Bo gdyby tak przewalutowane pieniądze miały dotrzeć na konto odbiorcy nawet w ciągu pół godziny?! Fajnie, co?

 

Szybki przelew

Idą święta, rosną wydatki, gromadzą się potrzeby… Mieszkając za granicą często chcemy albo wesprzeć finansowo kogoś w Polsce albo sami na gwałt potrzebujemy złotówek, bo np.  jakiś sklep akceptuje tylko przelewy wykonane z polskiego konta. Może być i odwrotnie – być może będąc w Polsce chcemy szybko i tanio wykonać przelew online za granicę?

I zazwyczaj za każdym razem zależy nam na czasie. Szybkie przelewy zagraniczne okazują się więc być jednym z priorytetów… Tylko nie zapominajmy o bezpieczeństwie!

Przelew online

Przelew online niewątpliwie jest jedną z najpopularniejszych form przekazu pieniędzy. W internecie można się jednak natknąć na wiele złudnie korzystnych ofert zawierających ukryte koszta.  Ważne jest zatem, by przelew online wykonać poprzez sprawdzony portal lub zaufanego pośrednika.

Ja co prawda posiadam konta walutowe, a przelew z mojego zagranicznego banku do Polski jest darmowy, ale nie zawsze 2-3 dni to satysfakcjonujący mnie czas dostarczenia pieniędzy. Obdarzyłam więc zaufaniem polecany przez wielu TransferGo, który daje możliwość błyskawicznego przekazania pieniędzy z konta na konto nawet w ciągu pół godziny! Serwis sprawdzi się zarówno przy wysyłce jak i odbiorze pieniędzy

Jak wykonać przelew zagraniczny?

Przelew zagraniczny poprzez serwis TransferGo jest bardzo prosty i szybki zarazem. Należy się zarejestrować tutaj, a następnie poprzez bardzo intuicyjną stronę przejść do wykonania przelewu.

Tradycyjny przelew zagraniczny za pośrednictwem TransferGo jest BEZPŁATNY! Dopłacamy jedynie za przyspieszenie usługi (jest to dobrowolna opcja!) tj. 1-2 euro w zależności czy przelew ma zostać dostarczony jeszcze dziś czy w kolejny dzień roboczy. (Niestety nie ma możliwości przyspieszenia przelewu z kwotą na ponad 2000 euro).

transfergo

Wszystkie opłaty są wliczone w kwotę, którą zobaczysz po przygotowaniu przelewu. Nie musisz się martwić o żadne dodatkowe płatności związane z pokryciem opłat za przelew.
Ponadto z TransferGo nie musisz się przejmować wahaniami na rynku walutowym — odbiorca Twojego przelewu otrzyma dokładnie taką kwotę, jaką przelejesz.

Następnie wpisujemy dane odbiorcy, po czym musimy zweryfikować swoją tożsamość poprzez zalogowanie się do konta naszego banku lub podanie danych z karty kredytowej.  Pojawia nam się podsumowanie i wtedy potwierdzamy przelew lub nie.

Od tego momentu cały czas mamy wgląd do stanu naszego przelewu, jak i możliwość pobrania potwierdzenia wpłaty. 

szybki przelew transfergo opinie

TransferGo opinie

Opinie, które czytałam na temat TransferGo w większości były pozytywne. Ja sama również postanowiłam przetestować serwis na „własnej skórze” i jestem bardzo zadowolona.  Serwis jest intuicyjny, dzięki czemu nikt nie powinien mieć trudności z rejestracją i wykonaniem przelewu. Ponadto jego przejrzystość czarno na białym pokazuje kurs walut oraz wszystkie kwoty – zarówno tą, którą wysyłamy, jak i dokładnie przewalutowaną już sumę, która pokaże się na koncie odbiorcy. Nie ma tu miejsca na ukryte koszta.

W moim przypadku przelew pojawił się na koncie odbiorcy PRZED CZASEM, co jest naprawdę dużym plusem. Jeśli będę potrzebowała kolejny raz wykonać szybki przelew online, to na pewno skorzystam z tego serwisu ponownie i z czystym sumieniem polecę go również moim znajomym.

 

Przelew zagraniczny

Mieliście kiedyś potrzebę błyskawicznego przekazania lub przewalutowania pieniędzy? Jestem ciekawa jak Wy wysyłacie pieniądze za granicę? Macie swoje ulubione sprawdzone sposoby na przelew zagraniczny?

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment