Gdy Twoje oczy patrzą w moim kierunku kogo widzisz? Zimną wyrachowaną sukę, do której nie warto się zbliżać? Człowieka wrednego, fałszywego i takiego, który Cię zbeszta nim tylko zdążysz wydukać słowo? Widzisz kobietę, która jest pewna siebie i zawstydza Cię swoją odwagą, prawda? Kobietę, z którą przecież się nie dogadasz, która jest zła i zupełnie inna niż Ty.

 

Źle widzisz.

 

Pozory tak częstą mylne wprowadzają ludzi w błąd. Wrażliwość człowieka skrywana pod grubą opancerzoną skorupą nie daje się odkryć każdemu, kto by tego chciał. Wiem, że sprawiam wrażenie silnej, stanowczej i odważnej. W środku drzemie jednak sierotka Marysia, którą trzeba wziąć czasem za rękę i odpowiednio pokierować.

Wyje na filmach, które innych nie ruszają, myślę o innych zapominając o sobie, jestem słaba zgrywając silną… Ale mam też świadomość, że nie może być tak wiecznie i chcę zaostrzyć pazury. Będę tą, którą widzisz. Nie całkiem, lecz częściowo. Nie dla wszystkich, a dla niektórych.

 

Bo kiedy, jak nie teraz? Nie można całego życia poświęcić ludziom, którzy karmią się naszym szczęściem. Nie można być wieczną marionetką w cudzych rękach… . Czasem warto zostać po prostu suką i nie czynić dobrze tym, którzy nam czynią źle. 

 

 

Spodnie : H&M

Choker: Sammydress

Buty: Skechers

Torba: Łukasz Jemioł

 

 

 

choker do koszuli

Spodnie : H&M

Choker: Sammydress

Buty: Skechers

Torba: Łukasz Jemioł

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

7 komentarzy

  1. heheh dobre!!! Wyglądasz na ciapę, która nieudolnie pozuje na sukę- żałosne

  2. Masz w sobie coś takiego, że aż chce się wracać na tego bloga! 🙂 Piękne zdjęcia. Urzekły mnie te buty, co je masz ! Uwielbiam Twoje stylizacje. Pozdrawiam! :* <3

    • Bardzo mi miło to czytać 🙂

      Na przyszłość będę miała jednak prośbę, by nie spamować co komentarz linkami… 🙂 Z przyjemnością dodam go w w którymś z moich wpisów, ale w tym celu zachęcam do bezpośredniego kontaktu poprzez mój e-mail.

  3. Wracam na Twój blog jak bumerang. Masz w sobie coś magnetycznego.
    Wiesz co jest śmiesznego? Większość ludzi która mówi widzi pierwszy raz mówi że jestem zimna i niedostępna. Mój mąż zawsze się śmieje że są ludzie którzy nas nienawidzą i kilku przyjaciół 🙂 cóż nic nie poradzę że robię takie wrażenie, ale prawda jest taka że często cierpię przez swoje dobre serce

Write A Comment