Amanda Niedrich

 

 Cześć!

Nazywam się Amanda Niedrich i jestem 29-letnią szczęśliwą, spełnioną kobietą. Matką, żoną, blogerką i fotografem. To tak w skrócie, a jeśli ciekawi Cię więcej to…

Amanda Niedrich

AMANDA NIEDRICH – RAK

Pochodzę ze średniej wielkości wsi w województwie wielkopolskim, wychowałam się jednak w małym mieście na śląsku, a od kilku lat mieszkam na stałe w Niemczech.

Od roku pasjonuje się makijażem, a moje skromne poczynania możecie śledzić zarówno na facebooku jak i instagramie. Jestem też dość mocno związana z marką Skylicious, o której z całą pewnością jeszcze usłyszycie.   Lubię długo spać, choć śpię krótko. Kocham słodycze, choć często jestem na diecie. Ogarniam prawie wszystko, choć jestem totalnie niezorganizowana.

Znajomi często się dziwią, jak udaje mi się łączyć pasję z macierzyństwem i pracą, ale ja mam na to gotową odpowiedź – jeśli się chce, to się da. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych i zawsze staram się doszukiwać pozytywnych stron, dzięki czemu… częściej się uśmiecham niż smucę i wciąż spełniam swoje marzenia.

CO ZNAJDZIESZ NA MOIM BLOGU?

Totalnie nie znam się na modzie, ale uwielbiam się nią bawić, czego efekty możecie zobaczyć w kategorii MODOWO.

Jako kobieta mam oczywiście dość dużo do czynienia z przeróżnymi kosmetykami. Moje opinie i recenzje na ich temat przeczytacie w kategorii URODOWO.

PARENTINGOWO spodoba się za to wszystkim mamom i przyszłym mamom, ponieważ zamieszczam tam wszystko to, co jest związane z ciążą, dziećmi i macierzyństwem.

Jeśli wolicie jednak poznać moje zdanie na konkretne życiowe tematy – zapraszam do kategorii LIFESTYLOWO, gdzie znajduje się dużo moich osobistych refleksji, jak i wszelkie inne tematy niepasujące do pozostałych kategorii.

6 komentarzy

  1. Aleksandra Reply

    Bardzo fajnie się czyta Pani artykuły. Ja również pochodzę z Wlkpi mieszkam W Hanowerze. Pozdrawiam gorąco

  2. Samochwala, chwalipieta…ciekawe ile jest prawdy w tym co o sobie piszesz…pewnie niewiele…

  3. Artykuł bardzo przydatny. Całość dobrze ujęta i przyda mi się 🙂 Pozdrawiam!

      • Witam. Bardzo podoba mi się Pani pomysł na pokój dla dziewczynki z tapetą z lamperii. Mam pytanie jaki kolor ścian i jakiej firmy zastosowała Pani, chodzi o tą ścianę za łóżkiem. I gdzie kupiła Pani takie fajne obrazki z ramkami na ścianę? Pozdrawiam

Write A Comment