W zeszłym roku  sztab WOŚP w Hannoverze utworzono po raz pierwszy, jego szefem jest niesamowita Daria Adamyczyk – orkiestra cieszyła się tak wielkim powodzeniem, zarówno w przypadku zgromadzonych i zaangażowanych w imprezę ludzi, jak i sumie jaką udało się zebrać ( 23.580,99 euro ), że w tym roku również nie nie mogło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hannoverze zabraknąć. 

Jak mówi sam administrator grupy Sztab WOŚP Hannover – finał Wośp Hannover 2019 to wielkie emocje! Piękne, wzruszające historie! Mnóstwo uśmiechu i serdeczności!
A także miłość, przyjaźń, oraz muzyka. To także wspaniali ludzie ze sztabu,wolontariusze oraz wy kochani pomagacze, którzy wrzucacie pieniążki do puszek na tak szczytmy cel! Pomaganie jest dziecinnie proste!

Ja pod tymi słowami podpisuje się obiema rękami. Emocje, jakie towarzyszą orkiestrze są naprawdę ogromne. Jestem również pełna podziwu dla wszystkich organizatorów i wolontariuszy, że po raz kolejny udało się im nie tylko zorganizować tak wspaniałe przedsięwzięcie, ale również zjednoczyć w jednym miejscu tylu polaków o naprawdę wielkim sercu. Mieszkając za granicą brakuje nam kontaktu z naszymi rodakami, aż tu nagle w jednym miejscu jest nas aż tyyyylu!!! I są to same wspaniałe osoby, które chcą bezinteresownie dołożyć swoją cegiełkę do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – piękne!

 

WOŚP Hannover 2019

To była piękna sobota! Podczas, gdy Polska dopiero przygotowuje się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Hannover już grał! I to jak!

Były liczne licytacje, koncerty, a nawet masaż relaksacyjny dla rodziców! Dzieci mogły zwiedzić wóz strażacki oraz karetkę, a także poskakać w dmuchanym zamku. Udać się na seans filmowy, kupić zabawkę na pchlim targu, ale i zjeść przepyszną watę cukrową. Nie zabrakło również prawdziwych czarów, jakie zafundował nam iluzjonista Magik Markus oraz popularnych dań Polskiej Kuchni – moje podniebienie rozpieściły jednak najbardziej Hot-Dogi – dokładnie takie, jak na stacji BP czy Orlen.

WOŚP podobnie, jak rok temu, teraz również zagra w Hannoverze dwa razy – pierwsze grania 5-ego stycznia mamy już za sobą, ale  13-ego stycznia na terenie Klubu Sportowego DJK SC Polonia Hannover orkiestra Sztab WOŚP Hannover 2019 zagra razem z całym światem! Będzie mecz, koncerty, licytacje… Narodzą się kolejne pozytywne emocje – po raz kolejny uniosą się serca! Naprawdę warto tam być! A jeśli nie możesz być z nami w Hannoverze pamiętaj, że jest całe mnóstwo miast, które mają swoje sztaby WOŚP – w Niemczech Wielka Orkiestra zagra również w Berlinie, Bonn, Frankfurcie nad Menem, Gelsenkirchen, Karlsruhe, Monachium, Norymbergi, Oberhausen i  Wuppertal. 

wośp hannover 2019

A Ty udasz na WOŚP Hannover 2019 lub Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w innym mieście? Cały wpis na temat tego, co myślę o Wielkiej Orkiestrze przeczytasz tu – Ludzie sie bulwersują, bo Orkiestra znów gra…!

 

 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

2 komentarze

  1. pięknie, że taka inicjatywa zakreśla coraz szersze kręci. :)) i nawet za granicą kwestują na Orkiestrę. 🙂
    pozdrawiam serdecznie.

  2. swietna jest inicjatywa całej akcji, korzystamy z WOSP a nawet o tym nie wiemy wiec nie wiem dlaczego ten cały hejt w stronę owsiaka leci

Write A Comment