Jeśli zastanawiasz się co kupić kobiecie; mamie, siostrze, żonie, koleżance – obojętnie –  idealnym prezentem dla każdej dziewczyny czy kobiety będzie ta bransoletka. Koniecznie musisz poznać markę Soufeel, która stoi na półce tuż obok Pandory, ba – można je nawet ze sobą bezwstydnie połączyć! Gwarantuje Ci, że każda kobieta będzie zachwycona, a Ty… zyskasz również pomysł na kolejne prezenty!

 

Bransoletka Soufeel konkurentem Pandory?

Tego, że prezentowana przeze mnie bransoletka jest piękna nie muszę chyba pisać, bo widać to gołym okiem. Czyste srebro z elementami różowego złota, kryształkami Swarovskiego i… zdjęciem mojego syna robi niewątpliwie wielkie wrażenie.  Jest to biżuteria ideana na prezent dla dziewczyny, która ceni sentymentalne upominki.

To moja druga bransoletka tej marki i bez wahania muszę stwierdzić, że ich produkty są bardzo wysokiej jakości. Nie sposób doszukać się jakichkolwiek niedociągnięć dzięki czemu bez problemu możemy zestawić Soufeel z nieco droższą Pandorą.

 

Idealny prezent dla dziewczyny?

Bransoletki Soufeel to wybór znakomity, ponieważ są one prezentem sentymentalnym i nieskończonym… cudownie będą prezentowały się cozywiście w towarzystwie kwiatów, np Flower Box.

Cóż to znaczy? A no to, że można je dowolnie personalizować. Zmieniać charmsy, bawić się kolorami, wzorami i zdjęciami! Bo od pewnego już czasu Soufeel daje nam możliwość zapisywania na charmsach wspomnień, dzięki czemu wręczając komuś taki prezent mamy pewność, że będzie on bardzo sentymentalny. Kupując komuś w prezencie samą bazę – bransoletkę, za rok możesz dokupić charmsy, które będą nawiązywały do jakiegoś etapu w życiu tej osoby. Jesteś w ciąży? Charmsy z wózkiem idealnie to odzwierciedlą. A może kochasz fotografować? Z całą więc pewnością spodoba Ci się przywieszka z aparatem fotograficznym. Wybór jest przeogromny i tak naprawdę tylko od Twojego charakteru, jak i kreatywności zależy, jak będzie prezentować się bransoletka od Soufeel.

Te piękne bransoletki, jak i charmsy zakupisz na www.soufeel.de …i nic się nie bój, to naprawdę rzetelna i sprawdzona firma, otrzymujesz gwarancję, aa na zwrot masz 365dni!

co kupić kobiecie

Myślisz, że taka bransoletka może być trafionym prezentem dla dziewczyny? Kto z Twojego najbliższego  grona ucieszyłby się z niej najbardziej?

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

18 komentarzy

  1. pięknie wygląda ale myślę, że jeszcze długo się zejdzie zanim zapracuje na swoją markę 🙂 pandora to pandora wszystkim doskonale znana 🙂

  2. Mogę jedynie pozazdrościć pomysłu! Naprawdę świetna pozycja zarówno na prezent dla bliskich osób jak i żeby sprawić prezent samej sobie…ahhh!

  3. Ja niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką mojej pierwszej bransoletki Soufeel i jestem nią zachwycona. Nawet dzisiaj dodałam na swoim blogu wpis na jej temat 🙂 Ta biżuteria jest bardzo wysokiej jakości ♥

  4. Śliczna jest ta bransoletka. Bardzo fajne jest to że można sukcesywnie dokupowac koraliki ☺

  5. Piękna ta bransoletka, idealnie dobrałaś charmsy na niej 🙂 ze zdjeciem synka juz na pewno zdobyła jakieś znaczenie dla serducha

Write A Comment