Zrzucając na komputer zdjęcia w płaszczu w pepitkę, odkryłam w nich pierwiastek siebie z kiedyś. Lekko przebojowa, zadziorna,  z nutą słodkiej prowokacji. Lubię taką siebie i czasem tęsknię… . 

 

 Płaszcz w pepitkę

 

…i lubię pepitkę. To ponadczasowy wzór, który dodaje ubraniom nie tylko elegancji, ale i pazura. Ja jednak nie byłabym sobą, gdybym nie przemyciła do stylizacji koloru różowego, a więc luźny sweter stał się soczystym sercem tego outfitu. Właściwie od zawsze graniczyłam gdzieś pomiędzy słodyczą, a taką „ciemniejszą” stroną. Staram się to zatem umiejętnie łączyć…

Płaszcz w pepitkę pochodzi z internetowego sklepu SheIn   niewątpliwie będę go nosić dość namiętnie, bo choć nie jest typowym klasykiem to pasuje do większości rzeczy jakie posiadam. Ale jestem ciekawa, czy wpasował się również w Wasze gusta?

 

 

A wracając do tego, co napisałam na początku,  zacytuję: „Są chwile , podczas których mogłabym podbić świat i więcej , ale tylko siedzę i patrzę w niebo”.  Nie chcę tylko patrzeć w niebo – zdecydowanie chcę od życia więcej cokolwiek to znaczy. Jest czasem taki moment, że człowiek zwalnia i wtapia się w tłum, a ja przecież nigdy nie byłam typową szarą myszką. …gdzieś zgubiłam elementy mojej tożsamości, które bardzo lubiłam. Odnajdę je. 

czapka

 

plaszcz pepitka

plaszczyk w pepitke plaszcz pepitka

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

2 komentarze

  1. Połączenie tego odcienia różu z czernią i bielą jest świetne, a najbardziej podoba mi się czapka. Taka „kropka nad i”:)

  2. Na Tobie ten płaszcz wygląda super 🙂 I zresztą fajnie go zestawiłaś z rożowym sweterkiem 🙂

Write A Comment