No dobra. Przyznam się bez bicia, że ten rudy płaszcz w mojej garderobie to kwestia przypadku, a właściwie błędu w kompletowaniu zamówienia przez SheIn.  Miał być w kolorze jasnego kamelu, a wysłali mi inny. Ale cóż… Jako, że ponownie podjęłam współpracę z SheIn – zdjęcia i tak powstały i nie robiłam im problemu. A ten jasny wiosenny płaszcz zamówię najwyżej innym razem. 

 

Wiosenny płaszcz 

W internecie roi się od wiosennych płaszczy i dostaniemy je w naprawdę przeróżnych wzorach i fasonach. Niestety mam wrażenie, ze te najpiękniejsze ubrania są dostępne w Polsce, bo Niemcy z modą są całkiem całkiem z tyłu. Dużą ofertę mają też Chiny, a mianowicie sklep SheIn, z którym ponownie udało mi się podjąć współpracę. To tam dostrzegłam ten rudy wiosenny płaszcz, który mam na sobie. Asortyment  jest ogromny dzięki czemu można przebierać i wybierać między najróżniejszymi fasonami… . 

 

Rudy płaszcz na wiosnę?

I choć mój rudy płaszcz kojarzy się raczej z jesienią, ja na przekór zakładam go w wiosenne popołudnie do kolorystycznie podobnych sztybletów  i czarnej bazy. 

Oczywiście możemy postawić również na białe sportowe obuwie, które w zestawieniu z tym luźnym płaszczykiem wyglądałyby rewelacyjnie. No chyba, że nie lubicie takiego połączenia? Ja owszem. Zresztą sportowe buty i wiosenny płaszcz to znakomity duet sprzyjający dłuższym spacerom, także zachęcam do zabawy modą. 

 

Współpraca z SheIn

Współpraca z SheIn odkąd pamiętam była bardzo owocna.  Kilka lat razem pozwoliło mi wyrobić sobie całkiem przyjemną opinię na temat ich marki, dlatego z przyjemnością do nich wróciłam. Jasne – trafiają się też totalne buble, jak to z chińskimi rzeczami bywa ale duża część rzeczy wręcz zaskakuje jakością. I to dlatego tak cenię sobie współpracę z SheIn. Po ponad rocznej przerwie znów mamy przyjemność wspólnie działać i mam nadzieję, że potrwa to dość długo… 🙂 Następna rzecz na jaką wyczekuje to panterkowe body, jak Wam się podoba?

No i jako, że powróciłam do współpracy z SheIn, mam dla Was również kod rabatowy na zakupy!!  : Q2xavil15  – skorzystajcie, jeśli tylko bedziecie coś zamawiać. 

 

A jeśli chcecie więcej takich modowych wpisów, kliknijcie proszę obojętnie w który link w tym wpisie. Pomoże mi to w utrzymaniu współpracy dzięki czemu będę miała możliwość robienia dla Was więcej takich postów, a pewnie i konkursów. Dziękuję!

plaszcze-wiosna rudy-plaszcz wiosenny-plaszcz

PŁASZCZ: SHEIN    TOREBKA: GUESS 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

2 komentarze

  1. Bardzo ładny płaszczyk. Powiem szczerze, że takiego jeszcze nie widziałam 🙂 Zawsze tylko te nudne kolory czarne, czy beżowe.

Write A Comment