Dawno nie było tutaj żadnej stylówki Xava, a dobrze wiem, że wiele z Was z utęsknieniem ich wyczekuje. Dlatego też dziś mam dla Was sporo zdjęć mojego małego modela w bardzo fajnej bluzie! Dajcie znać co myślicie o takiej stylizacji trzylatka!

 

#LOVELYHOOLIGANS

to jakże trafny napis zdobiący bluzę mojego syna. Jeansy z szelkami i białe trampki nadały stylizacji pazura, którego Xaviemu nie brakuje, a towarzystwo ślicznej Księżniczki u jego boku tylko podkreśliło znaczenie słów nadrukowanych na bluzie.

 

Uwielbiam oryginalne, nietuzinkowe ubrania i jestem szczęśliwa, że odkryłam markę MUMU. A stało się to za pośrednictwem butiku Mia Doro, który miałam przyjemność już Wam przedstawiać – jego kolekcja powiększyła się o przepiękne ubranka dziecięce w rozmiarach 86-140. Możecie je dostać nie tylko online, ale i stacjonarnie w Lublińcu. Uważam, że taki kącik z perełkami dla maluchów to znakomita opcja do buszujących po sklepach mam – za jednym razem zrobią zakupy dla siebie i dla swojego dziecka.

 

Dajcie znać czy przypadła Wam do gustu stylizacja mojego trzylatka – no prawie trzylatka, bo urodzinki dopiero za 8 dni 🙂

 

 

 

polski model dziecko

Bluza: tutaj    Jeansy: Zara     Buty: Allegro

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

2 komentarze

Write A Comment