I oto jesteśmy z grą, która totalnie skradła nasze serca. Glutostwory to prawdziwa glutozabawa bez brudzenia rąk, a więc nie panikujcie, że wszystkie meble będą zaraz całe w glutach. Choć może trochę… bo potwory mogą przybierać naprawdę różne kształty, a ich glutowielkość bywa zaskakująco okazała! O czym dokładnie mowa? 

 

GLUTOSTWORY 

Fenomenalna gra od Zu&Berry, która rodzi wśród moich dzieciaków całą masę radości. To właściwie puzzle/kafelki umożliwiające łączenie ich na wiele różnych sposobów. Frajda z budowania własnych glutostworów jest ogromna i cudownie rozwija kreatywność oraz fantazję. Producent podaje, że…

W wyniku sekretnego eksperymentu laboratorium zostało opanowane przez tajemnicze glutostwory!
Mnożą się na potęgę i przybierają coraz bardziej wymyślne kształty. Zbierz zespół specjalistów i powołaj do życia nowe niesamowite istoty!
Działajcie wspólnie albo weźcie udział w rywalizacji o tytuł największego kreatora glutostworów.

I tak własnie jest! Myślę, że opis jest wystarczajaco zachęcajacy, prawda? 

 

Glutostwory recenzja

Pudełko w zielonych barwach idealnie nawiązuje do nazwy gry.  Glutki z zabawnymi głowami przykuwają wzrok i proszą się, by sprawdzić z czym tak naprawdę mamy do czynienia… 

Kreatywne PUZZLE

I są to moim zdaniem puzzle. Ale nie takie zwykłe puzzle, a totalnie kreatywna układanka pozwalająca nam stworzyć własne potwory o przeróżnych kształtach. Ogranicza nas jedynie fantazja i… szczęśliwy traf, bo nigdy nie wiadomo na jakiego trafimy puzzla/kafelka.  Gra nie tylko pobudza wyobraźnię i wspiera rozwój dziecka, ale również pomaga w budowaniu więzi społecznych, jak i uczy strategii.

Pudełko zawiera aż 44 kafelki glutociał oraz 4 kafelki glutogłów. Najlepiej zatem grać w maksymalnie 4 osoby, tak by każda z nich mogła stworzyć własnego glutostwora. Chociaż kto powiedział, że nasz glutek musi mieć głowę? Nie musi.

Glutostwory to gra przeznaczona dla dzieci od trzech latek i rzeczywiście, moja trzyletnia córka idealnie kuma o co w niej chodzi i z wielką przyjemnością tworzy swoje kształtne glutki, rywalizując przy tym ze starszym bratem. Nie ukrywam, że i ja czerpię wiele przyjemności z tej układanki, bo kształty potwornickich są czasem naprawdę zabawne – fajnie jest spędzić tak sympatycznie czas.  Jestem pewna, że takie glutowe kreatywne puzzle pokochają wszystkie dzieci! A Wy drodzy rodzice – nie musicie się już martwić o poklejone od glutów meble, bo podsunęłam Wam pomysł na prawdziwą glutozabawę bez brudzenia rąk! 😉  Co Wy na to?

 

Glutostwory kupicie między innymi w sklepie TREFL – pamiętajcie, że może to być znakomity pomysł na prezent.   Warto również zwrócić uwagę na inne gry Zu&Berry, które idealnie trafią w gust kilkulatków. 

glutostwory glutostwory zuberry gry dla dzieci kreatywne puzzle zuberry puzzle

Znacie Glutostwory lub inne gry od ZU&BERRY? 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

1 Comment

  1. Cudownie zrobione zdjęcia jak zawsze! Bardzo cieszymy się, że „Glutostwory” przypadły wam do serca! <3

Write A Comment